Sentimentai

Apie mus

Pajūrio regioniniame parke įsikūręs šeimos restoranas „Sentimentai“. Čia gomuriui malonius patiekalus ras kiekvienas – suaugęs ar vaikas, mėsos mėgėjas ar vegetaras.

20 metų patirties

Sakoma, kad restoranų verslas yra maratonas, ne sprintas. Todėl praleidę šiame versle 20 gyvavimo metų sukaupėme daug patirties, kasdien atrasdami ir šį tą naujo: skonius, nuotaikas ir nuotykius, o svarbiausia žmones.

Mūsų versle – žmonės svarbiausioji grandis, todėl esame nepaprastai laimingi kai kolektyvo nariai tampa šeima, o restorano svečiai artimais draugais.

Išlikę artimi patys sau ir savoms tradicijoms šiame versle švenčiame patirtį ir tikimės savo svečiams pasiūlyti draugystę bent dar 20 metų!

Todėl nenustosime vadovautis savomis vertybėmis ir toliau kursime aplinką į kurią norėsis atvykti, ir ne tik atrasti naujų skonių, bet ir gražių prisiminimų.

Restoranas Karklėje

Mūsų šeimos restorane – kiekvienas svečias yra šeima, todėl kuriame aplinką, kurioje kiekvienas jaustųsi atsipalaidavęs, pamirštų laiką ir atrastų gamtos grožį.

Didelėje žaluma dvelkiančioje teritorijoje galėsite paklausyti jūros ošimo, paukščiukų pašnekesių, o Jūsų vaikučiai pasikraus geros nuotaikos sportinėse veiklose.

Šeimos restorane „Sentimentai“ kviečiame švęsti ne tik gyvenimą, bet ir šeimos šventes, vestuves, gimtadienius ir kitas džiugias progas. Žinome, kad kiekviena šventė unikali, todėl pasiūlysime ne tik gražią šventinę aplinką, bet ir meniu pritaikyta būtent Jums!

Virš restorano įsikūręs viešbutis „Pajūrio paštas“ rytus kviečia pasitikti jūros ošimo fone.

Nemokamas WiFi

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės nekinta jau daug metų, tai rūpestingas aptarnavimas, pasitikėjimas, svetingumas, sąžiningumas bei atvirumas. Į šiuos žodžius žiūrime rimtai, todėl siekiame, kad kiekvieną dieną restobare vertybės atsispindėtų mūsų darbuose. Priimdami svečius į savus namus tikimės ne tik skaniai pamaitinti, bet ir sukurti prisiminimus apie puikiai praleistą laiką, todėl nuoširdus rūpestis mūsų svečiais yra pagrindinis tikslas kurio siekiame.

Maisto kokybė

Mūsų restorane laikomasi aukščiausių maisto kokybės standartų: pradedant gamybos procesą šviežiausiomis daržovėmis, mėsa tiesiai iš ūkininko, baigiant profesionalia virtuvės įranga bei šefų komanda, laikantis aukščiausių higienos reikalavimų.

Karjera

Dirbkite pas mus


„Sentimentai“ siūlo geriausias darbo sąlygas. Darbuotojams taikome griežtus reikalavimus, tačiau priimame kaip į šeimą, nes tik komandinis darbas veda link rezultatų kuriais patiems smagu džiaugtis!

Darbas restorane